Nykked workers

Meile saab kandideerida ning meilt saab töölisi.

Tööjõu rentimine on tööjõu värbamise protsess. See on paindlik, kulutõhus ja madala riskiastmega

Nykked Construction tööjõu rentimise teenus sobib ettevõttele kui neil on vaja paindlikult ja tulusalt leida tööjõuressursse. Maksumus arvestatakse renditöötajate töötundide alusel ning muid varjatuid kulusid ei eksisteeri - selle tõttu ei kaasne ka suuri riske. Kui töötaja ei tundu mingil moel olevat kliendile sobiv, on olukorda lihtne ja kiire lahendada. Eelnev töötaja tuleb sobivama töötajaga lihtsalt asendada. Meie tööprotsess näeb ette, et otsime töötajaid vastavalt kliendi vajadustele. Selle tõttu valime väga spetsiifiliselt välja sobiva kandidaadi. Koondamise puhul anname endast parima, et leida koondatud renditöötajatele uued töökohad. Enne renditöötaja tööle saatmist, konsulteerime kliendiga kõik vajalikud punktid eelnevalt läbi.

Miks valida Nykked Construction värbamisteenusena?

Meil on lihtne, kiire ja paindlik värbamisviis.
Meie värbamisprotsess on põhjalik ning hästi läbi kaalutletud.
Korraldame mitmeid konkursse erinevatel aegadel.
Me suudame pakkuda mitmeid kandidaate ühele ametikohale.
Me võimaldame Teile konkreetsete oskustega töötajat. Täpselt sellist, keda Te ise vajate.
Juhul kui meil ei ole kohe sobivat töölist, siis hiljemalt 30 päeva jooksul oleme Ta leidnud.

Otsime ja leiame töötajad

Esimesena leiame töötajad, kes on motiveeritud enda erialal töötama. Seejärel intervjueerime neid ja samuti uurime nende tausta. See on põhjus, miks me ka kõik andmebaasis olevaid töötajaid tunneme - nii nende hoiakuid kui ka tugevaid külgi. Nii saame tutvustada töötajat kliendile ning viimase nõusolekul teeme lepingu. Juhul kui tellija soovib töötajat tähtajaliseks enda ettevõttesse, siis nii ka teeme. Vajadusel saame hiljem lepingu ümber muuta tähtajatuks. See on hea viis töötaja testimiseks.

Avalikud konkursid

Eri situatsioonides võime korraldada avaliku konkursi. Selle puhul arutleme isiksus- ja muid omadusi, millest klient huvitatud on. Vastavalt eelnevale loome ka konkursi. Korraldame kogu protsessi algusest lõpuni. Nii ei pea klient kulutama enda väärtuslikku aega erinevatele kõndele, läbivaatamistele ja vestlustele. Pärast esmast valikut pakume tellijale kõige sobilikumad kandidaadid.

Tellija andmed*
Objekti andmed
Objekti kontaktisikud ja kontaktandmed
Muu
Töö(de) kirjeldus
Meeste kohta esitatav dokument (kirjutage olemasolev)
Lisage soovi korral pilt tööobjekti(de)st